İPTAL & İADE KOŞULLARI

İPTAL / İADE POLİTİKASI

İşleyişimizi verimli ve programlı tutmak için yardımınıza teşekkür ederiz. Eğer ayarlanmış bir doktor randevusuna katılamayacak sananız ya da video kaydı tıbbi değerlendirme isteği iptal etmeniz gerekiyorsa lütfen yönetimle irtibata geçiniz.

The Hospital Online personeli doğru uzmanın tespiti ve randevularınızın ayarlanması aşaması için yoğun ve titiz bir çalışma yapmaktadır. Aynı şekilde uzman doktorlarımızda yoğun programları içinde sizlere daha iyi yardımcı olabilmek için ciddi bir zaman ayırmaktadırlar. Zamansız iptaller sadece sistemin işleyişini aksatmakla kalmayıp diğer hastalarımızın randevu fırsat şansı mahrum etmektedir.

Zaman duyarlı iptal politikası lütfen aşağıya bakın:

A. VİDEO KONFERANS RANDEVU İÇİN

The Hospital Online randevu öncesi size daha fazla yardımcı olabilmek için hatırlatma e-postalar sağlar. Randevuları hatırlamak hastanın sorumludur. Hatırlatma e-postasını almamış olmanız katılmadığınız görüşme için herhangi bir iptal ayrıcalığı sağlamaz.

Belirlenen görüşme tarihine bir haftadan daha fazla zaman olması halinde hizmet bedelinin % 100 ‘ü iade edilir.

Belirlenen görüşme tarihine bir hafta ile 48 saat arasında iptal gerçekleşirse hizmet bedelinin %70’ i iade edilir.

Randevudan 48 saat önce görüşme iptal edilemez. Bu süreden sonra görüşme bir defaya mahsus olmak üzere yeniden belirlenecek bir tarihe ertelenir.

B. VİDEO KAYITLI DEĞERLENDİRMESİ İÇİN

Uzman doktorumuz vaka üzerindeki çalışmasını tamamladı ise iptalle izin verirler.

Değerlendirme süreci iptal talebi zamanında tamamlanmamış ise,% 20 hizmet bedeli tahsil edilecektir ve servis ücretinin %80’i iade edilecektir.

ERTELEME

Randevu tarihinizden 48 saat önce bir randevuyu aynı doktorla yalnızca iki kez yeniden planlamanıza izin verilecektir. The Hospital Online ile ilişkili doktorlar her zaman randevuyu yeniden planlama hakkına sahiptir.